Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, CoD Black Ops III, Star Citizen) 19/8/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2015, 12:08


Kategorie: Newsy

Steam

Promocja dnia (do środy 19.08 Na godz. 19:00):

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 21.08 W kierunku godz. 19:00):

Risen Franchise – 80% rabatu na gry z serii Risen (do piątku 21.08 Ku godz. 19:00), WWW:

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 24.08 Ku godz. 19:00) – obniżka cen 116 gier, WWW

GOG.com

Weekly Staff Picks: Weapon of Choice – wyprzedaż produkcji z wymyślnymi środkami zagłady (do czwartku 20.08 W stronę godz. 11:59), WWW:

Batman: Arkham Knight

Studio Rocksteady i Zakład Warner Bros. Interactive Entertainment wypuściły na konsolach sierpniowy Balot DLC W stronę gry Batman: Arkham Knight, który obejmuje dwa małe dodatki. Przykładny z nich – 1989 Movie Batmobile Pack – upodabnia batmobil Na tego, który wystąpił w filmie Batman z 1989 roku (w reżyserii Tima Burtona), a także wprowadza dwa tory Ku jazdy, zainspirowane kontynuacją wspomnianego obrazu, Wobec tego Powrotem Batmana z 1992 roku. Z kolei drugie Poszerzenie – Bat-Family Skin Pack – oferuje sześć skórek dla postaci (trzy dla Batmana i po jednej dla Robina, Nightwinga i Catwoman), również wziętych z przeszłości bohaterów DC.

Oprócz tego zapowiedziano, jakie atrakcje czekają na posiadaczy omawianej gry we wrześniu:

Na Schyłek Godzi się przypomnieć, że dodatki dotyczą na razie Wszystkiego gry w wydaniach na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Pod żadnym pozorem wiadomo, Skoro doczekają się ich pecetowcy, których Opcja Niezmiennie jest naprawiana.

Call of Duty: Black Ops III

Zgodnie z zapowiedziami, ruszyły beta testy gry Call of Duty: Black Ops III na konsoli PlayStation 4. Przypomnijmy, że oferują one zabawę w trybie wieloosobowym, zawierającym trzy mapy, siedem form rozgrywki, ośmiu specjalistów a również opcje personalizacji broni (więcej informacji na Ów Pierwiastek znajdziecie tutaj i tutaj). Posiadaczom pecetów i konsol Xbox One przyjdzie poczekać na swoją transport kolejowy W kierunku 26 sierpnia, Podczas gdy/kiedy użytkownicy platform sprzętowych siódmej generacji – Xboksa 360 i PlayStation 3 – muszą obejść się smakiem. Trzeba W dalszym ciągu napomknąć, że w beta testach mogą wziąć udział Chociaż osoby, które złożyły pre-order na omawianą grę.


Wieści ze świata (Batman: Arkham Knight, CoD Black Ops III, Star Citizen) 19/8/2015 - objaśnienie #2

Xbox One / Windows 10

Aplikacja xboksowa W okolicach Plan Windows 10 – Xbox APP – doczekała się aktualizacji, która poprawia jakość strumieniowania gier z Xboksa One na komputer. Od tej pory można cieszyć się pełnym HD (rozdzielczością 1080p) i 60 klatkami na sekundę – Przystoi Bodaj ustawić w Karta konfiguracji Głębokość szyfrowania VCR na Potwornie wysoki. Oprócz tego w programie dodano parę małych, Minus przydatnych funkcji (np. możliwość ręcznego przypisywania Na niego gier z Jadłospis Start) i wyeliminowano część problemów zgłoszonych Wskroś użytkowników. Więcej szczegółów na Ów Wątek znajdziecie tutaj.

Star Citizen

Studio Cloud Potęga Games dokonuje małej restrukturyzacji wśród zespołów tworzących Star Citizen – chodzi Otóż o skupianie produkcji w firmie Chrisa Robertsa i stopniowe rezygnowanie z usług zewnętrznych deweloperów. Kluczowy tego oznaka stanowi zakończenie współpracy ze studiem IllFonic, odpowiedzialnym dotąd Zbyt strzelankowy moduł Star Marine. Jest to związane poniekąd z faktem, że prace nad tą częścią gry zbliżają się powolnie Na końcowi – Nie bacząc na coś/kogoś że wypuszczenie O rany w ręce graczy, Poprzednio planowane na marzec, jest permanentnie odkładane (mało tego, wygląda na to, że „gwiezdni obywatele” Na pierwszy ogień – być może Koło Obrzeże sierpnia – doczekają się społecznościowego modułu Planetside, który był planowany jako następny).

Galeria obrazków

Oprócz tego polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy:


Tagi: gry na świecie beta-testy DLC i dodatki kulisy produkcji streaming Wieści ze świata Windows 10 Xbox APP
Zostaw komentarz: