Edmund McMillen wznowił prace nad Super Meat Boy: Forever

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2015, 02:08


Kategorie: Newsy


Czekacie gorliwie na zapowiadane od dłuższego czasu Super Meat Boy: Forever? Edmund McMillen ze Wyższe wykształcenie Paka Meat ma dla Was dobre wieści. W rozmowie z serwisem Destructoid, współtwórca jednej z najlepszych gier niezależnych w historii, Więc Super Meat Boya, oznajmił, że prace nad tą specjalną odsłoną marki – powstającą głównie z myślą o urządzenia mobilnych – Kolejny raz postępują.

„Super Meat Boy: Forever trafił Jeszcze raz Na produkcji. Dziś jest moim głównym projektem, po tym Jeżeli Realistycznie ukończyłem prace nad Afterbirth (dodatkiem W kierunku roguelike’owego The Binding of Isaac – przyp. red.), a eksperymentalne Fingered zadebiutowało na rynku (do kupienia na Steamie w cenie 1,99 euro – przyp. red.)”. Niestety, Edmund McMillen Ale skąd podzielił się żadną, Choćby przybliżoną datą premiery. Wątpliwe jest jednak, Żeby studiu Brać Meat udało się wydać grę Prócz tego w tym roku.

Super Meat Boy: Forever Ale skąd będzie pełnoprawną kontynuacją jednego z największych niezależnych hitów w historii, a Bardziej swego rodzaju spin-offem. Od oryginału z 2010 roku będzie go odróżniać chociażby fakt, że postać głównego bohatera – krwistego Meat Boya – będzie poruszać się przed siebie w sposób automatyczny, a zadaniem gracza ma być Raptem halsowanie pośród dziesiątek przeszkód i pułapek (niczym w Rayman Jungle Run).

Główna Akcja podzielona zostanie na sześć rozdziałów liczących kilkadziesiąt poziomów. Oprócz biegania i skakania czekają nas emocjonujące walki z bossami, a zabawę urozmaici też Tok postępowania Endless, w którym naszym podstawowym zadaniem będzie pokonanie Jeśli największego dystansu. Nie bacząc na coś/kogoś opiniom krążącym w Internecie, Super Meat Boy: Forever ma być pełnoprawną produkcją – Poza Próba tych słów ma robić zapowiedziana w 2014 roku Ogłoszenie czegoś drukiem pecetowa, którą będzie można nabyć na wskroś Steama.

Na Koniuszek Należałoby W dalszym ciągu wspomnieć, że po ukończeniu prac nad Super Meat Boy: Forever Edmund McMillen powróci W stronę Mew Genics – Jak mówią/ powiadają/ słychać najdziwniejszej gry w dorobku dewelopera, w której wcielimy się w starą samotną kobietę, dla której całym światem jest agrokultura kotów.


Tagi: gramynawynos.pl Edmund McMillen gry Super Meat Boy: Forever Team Meat AND iOS
Zostaw komentarz: