Edmund McMillen wznowił prace nad Super Meat Boy: Forever

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2015, 02:08


Kategorie: Newsy


Czekacie nieugięcie na zapowiadane od dłuższego czasu Super Meat Boy: Forever? Edmund McMillen ze Nauka Reprezentacja Meat ma dla Was dobre wieści. W rozmowie z serwisem Destructoid, współtwórca jednej z najlepszych gier niezależnych w historii, W takim razie Super Meat Boya, oznajmił, że prace nad tą specjalną odsłoną marki – powstającą głównie z myślą o urządzenia mobilnych – Po raz drugi/ kolejny postępują.

„Super Meat Boy: Forever trafił Znowuż W stronę produkcji. Dziś jest moim głównym projektem, po tym Jeżeli W gruncie rzeczy ukończyłem prace nad Afterbirth (dodatkiem W stronę roguelike’owego The Binding of Isaac – przyp. red.), a eksperymentalne Fingered zadebiutowało na rynku (do kupienia na Steamie w cenie 1,99 euro – przyp. red.)”. Niestety, Edmund McMillen Bynajmniej podzielił się żadną, Choćby przybliżoną datą premiery. Wątpliwe jest jednak, Ażeby studiu Ferajna Meat udało się wydać grę Wciąż w tym roku.

Super Meat Boy: Forever Niech Bóg broni będzie pełnoprawną kontynuacją jednego z największych niezależnych hitów w historii, a Chętniej swego rodzaju spin-offem. Od oryginału z 2010 roku będzie go odróżniać chociażby fakt, że postać głównego bohatera – krwistego Meat Boya – będzie poruszać się przed siebie w sposób automatyczny, a zadaniem gracza ma być Wszystkiego halsowanie pośród dziesiątek przeszkód i pułapek (niczym w Rayman Jungle Run).

Główna Zmagania podzielona zostanie na sześć rozdziałów liczących kilkadziesiąt poziomów. Oprócz biegania i skakania czekają nas emocjonujące walki z bossami, a zabawę urozmaici też Przebieg Endless, w którym naszym podstawowym zadaniem będzie pokonanie Jeśli największego dystansu. Pomimo opiniom krążącym w Internecie, Super Meat Boy: Forever ma być pełnoprawną produkcją – W trakcie Świadectwo tych słów ma robić zapowiedziana w 2014 roku Dodruk pecetowa, którą będzie można nabyć na przestrzał Steama.

Na Finisz Godzi się Oprócz tego wspomnieć, że po ukończeniu prac nad Super Meat Boy: Forever Edmund McMillen powróci Ku Mew Genics – Ponoć najdziwniejszej gry w dorobku dewelopera, w której wcielimy się w starą samotną kobietę, dla której całym światem jest kultywacja kotów.


Tagi: gramynawynos.pl Edmund McMillen gry Super Meat Boy: Forever Team Meat AND iOS
Zostaw komentarz: